Rekonstrukcja Atlitu

Kontynuacja dyskusji na dawnej platformie interaktywnej "Zamki i bitwy templariuszy" oraz komentarzy do "Galerii - zamki w Ziemi Świętej"
Hiram
Posty: 26
Rejestracja: 15 maja 2009, 18:53

Rekonstrukcja Atlitu

Post autor: Hiram »

W weekendowym dodatku historycznym dziennika "Rzeczpospolita", 16 numerze z cyklu "Bitwy i wyprawy morskie", zatytułowanym "Krucjaty i morze", ukazała się komputerowa rekonstrukcja zamku i miasta Atlit, autorstwa naszego stowarzyszeniowego Kolegi, Pawła Moszczyńskiego.
maciej
Posty: 309
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:15

Re: Rekonstrukcja Atlitu

Post autor: maciej »

Świetnie,
Mam nadzieję, że w nieodległym czasie będziemy mogli zaprezentować rekonstrukcje Pawła na Szlaku. Według jego słów - są o wiele lepsze niż te już u nas prezentowane na podstronie http://www.templariusze.org/artykuly.php?id=172
Czy masz ten egzemplarz dodatku do "Rz" Hiramie?

Pozdrawiam
Maciej
Hiram
Posty: 26
Rejestracja: 15 maja 2009, 18:53

Re: Rekonstrukcja Atlitu

Post autor: Hiram »

Tak Macieju, posiadam ten egzemplarz. Można go zamówić - za darmo - pod adresem zamow@rp.pl. Mogę też wykonać dla Ciebie kopię ilustracji Pawła, jeśli jesteś nią zainteresowany. Pozdrawiam!
maciej
Posty: 309
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:15

Re: Rekonstrukcja Atlitu

Post autor: maciej »

Przyślij, proszę. Z ciekawości.
Natomiast zapytam Pawła o możliwość publikacji.
Pozdrawiam
maciej
Posty: 309
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:15

Re: Rekonstrukcja Atlitu

Post autor: maciej »

Jak już pisałem w "nowinie" z 7 czerwca - niebawem otrzymam od Pawła nową, interaktywną wersję 3D Atlitu i zamieszczę ją na Szlaku. Będzie to początek serii takich rekonstrukcji i prawdziwa atrakcja serwisu.

Pozdrawiam
Maciej
ODPOWIEDZ