Szlak Templariuszy

platformy interaktywne
Teraz jest 13 lis 2018, 21:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 kwi 2011, 11:33 

I znów odbyła się fajna impreza.I znów nikt nie poinformował ogółu ze będzie fajna impreza. Gratulacje!
Oby tak dalej. Najlepiej niech każdy sam sobie rzepkę skrobie bo tak najłatwiej. pozdrawiam salps

PostNapisane: 25 kwi 2011, 15:36 

Prezes mi wskazał miejsce w szyku :shock: Poniekąd ma rację ale nadal upieram się że info o Legnicy mogło powinno być na szlaku minimum tydzień przed imprezą. jest to w interesie nas wszystkich żeby takie informacje docierały do nas(zainteresowanych?) wcześniej nawet jak były podawane w prywatnych listach i na spotkaniach wąskich grup osób. Albo zainteresujmy się w końcu tym szlakiem ci co chcą bo ja chcę albo pakujmy zabawki i wracajmy do własnych piaskownic i dajmy sobie spokój. Prezes ma rację zacznijmy coś robić sami a nie oglądajmy się na innych.

PostNapisane: 25 kwi 2011, 16:36 

salps napisał(a):
Prezes mi wskazał miejsce w szyku :shock: Poniekąd ma rację ale nadal upieram się że info o Legnicy mogło powinno być na szlaku minimum tydzień przed imprezą. jest to w interesie nas wszystkich żeby takie informacje docierały do nas(zainteresowanych?) wcześniej nawet jak były podawane w prywatnych listach i na spotkaniach wąskich grup osób.

Zgadza się. Dlatego właśnie Członkowie Stowarzyszenia, Autorzy oraz Przyjaciele Szlaku mają możliwość tworzenia nowych tematów, podejmowania decyzji która informacji które otrzymują jest ważna i umieszczania tego na platformach. Platformy są NASZĄ własnością i to MY je tworzymy.
Nie mam jednak absolutnie do nikogo pretensji - wiem, że to tylko nasze hobby i większość z nas wykonuje na co dzień swoją ciężką pracę zawodową. Ale - jeśli ktoś to przeczyta - mocno proszę o umieszczanie informacji w odpowiednich miejscach platform. Aby nie umarły.

Pozdrawiam
Maciej

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]