Prasówka - czyli o Szlaku w mediach

Ze względu na potrzebę zachowania porządku w strukturze wpisów - jest to jedyna platforma, na której wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą sami tworzyć tematy. Moderatorzy będą je ewentualnie przenosić na inne platformy.
pommern
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2010, 01:43

Re: Prasówka - czyli o Szlaku w mediach

Post autor: pommern »

Odświeżając nieco demony przeszłości ... ważne jest, że o nas piszą ... ale nie mniej ważne jest, jak i gdzie (w czym, w jakim kontekście) ;)
Publikacji o Chwarszczanach wiele jest w internecie ... także w kontekście energoterapi, ezoterii itp.
Oby tylko Chwarszczany nie stały się mekką pań biegających boso po porannej rosie :lol: żarcik oczywiście.

Co innego artykulik w Spotkaniach z Zabytkami czy Gazecie Rycerskiej.

Wracając do sprawy ...
Informację o zastawionej szachownicy otrzymałem w i-mailu ... cieszyłbym się gdyby nie było to prawdą ... a z lokalizacją rzeczywiście pomyłka ... cóż, czas robi swoje :lol:

W najbliższym czasie nie zamierzam odwiedzać Gorzowa, ucieszyłbym się niezmiernie z tej fotki ... przy okazji mógłbym prosić o kilka fotografii otworków po świdrach ogniowych z muru południowego. :roll:

Pozdrawiam serdecznie
Hiram
Posty: 26
Rejestracja: 15 maja 2009, 18:53

Re: Prasówka - czyli o Szlaku w mediach

Post autor: Hiram »

Nie ma sprawy, zdjęcia otworów po świdrach (o ile to rzeczywiście są otwory po świdrach :) ) także zrobię. I zgadzam się, że przede wszystkim liczy się jakość, a nie ilość, w kontekście publikacji o Chwarszczanach. Księdzu nie wypada tego stwierdzić publicznie, ale ja, jako świecki libertyn nie miałbym nic przeciwko niewiastom biegającym boso po rosie wokół kaplicy ;) Koledzy ze Szlaku oczywiście wyklną mnie za takie herezje, templariusze wszak ślubowali celibat :)
ODPOWIEDZ