Wspólny wyjazd i spotkanie (Czechy i Morawy)

salps
Posty: 24
Rejestracja: 17 maja 2009, 20:35

Wspólny wyjazd i spotkanie (Czechy i Morawy)

Post autor: salps »

Tak sobie dumam że rzadko mamy okazje się wspólnie spotkać wiec pomyslałem żeby raz w roku późną jesienią zorganizować zlot członkow szlaku połączony z jakimś zwiedzaniem w Polsce.Proponuje weekendowy wyjazd na zwiedzanie krzyżackich zamków w Malborku i Gniewie.Zakwaterować możemy się na zamku w Gniewie. Zwiedzanie wspólna kolacja itp. Plan i termin to ustalenia . Mysle że trzeba dojechać w piątek wieczorem i powrót w niedziele. Jako szlak templariuszy który ma w swoim skladzie wiele osób zwiazanych z historią,architekturą ,zabytkami itp myśle że mozna załatwic ciekawe zwiedzanie tych zamków tzn może pokażą nam to co na co dzień nie pokazują zwykłym turystom.Fajna propozycją jest tez nocne zwiedzanie zamków. Co wy na to?
Hiram
Posty: 26
Rejestracja: 15 maja 2009, 18:53

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: Hiram »

Bardzo dobry pomysł! Popieram i jak będzie trzeba, pomogę w organizacji, gdyż akurat w tym zakresie mam pewne doświadczenie praktyczne :) Pozdrawiam!
salps
Posty: 24
Rejestracja: 17 maja 2009, 20:35

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: salps »

No to jest na już dwóch! Super!! Maćku a ty co na to?
maciej
Posty: 309
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:15

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: maciej »

Każde spotkanie jest dobre. Stąd właśnie pytanie o Chwarszczany na platformie Stowarzyszenia. We wrześniu lub październiku jest możliwy nasz wyjazd do zamków w Czechach, co zaproponował na Walnym Marian Małecki. Można też spotkać się na wyprawie krzyżackiej (przy każdej z tych okazji mógłbym zebrać składki, które powinniśmy uregulować do połowy roku - dla przypomnienia - ale można to również zrobić przelewem na konto). Nie dysponuję jednak pojazdem, choć mam nadzieję, że nie byłoby to problemem. Poza tym jest OK.

Pozdrawiam
Maciej
salps
Posty: 24
Rejestracja: 17 maja 2009, 20:35

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: salps »

Jesli chodzi o trasnsport to juz masz.Składke juz wysyłam .Zapomniałem wybacz. Kurcze bylem na walnym ale nie pamietam rozmowy o zwiedzaniu zamków w Czechach. No to jest nas juz trzech czekamy na nastepnych chętnych. W Chwarszczanach niestety mnie nie bedzie bo sierpień to jednak miesiąc urlopowy
maciej
Posty: 309
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:15

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: maciej »

O Czechach była mowa podczas drugiej części, gdy przenieśliśmy się na posiłek i ze względu na ogólny gwar podzieliliśmy się na dwie grupy, więc mogło to do Ciebie nie dotrzeć. Muszę swoją drogą przesyłać do wszystkich więcej e-maili informacyjnych i przypominających. Dzięki za transport.
Bardzo cieszę się z Twojej inicjatywy. Nie tylko Chwarszczany są na Szlaku.

Pozdrawiam
Maciej
maciej
Posty: 309
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:15

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: maciej »

Chyba nic nie stoi na przeszkodzie byś sobie zafundowali dwie wyprawy - krajową i za południową miedzę.
W każdym razie ja chętnie w obu wezmę udział.
Marian przyśle plan wyprawy do Czech w przyszłym tygodniu. prawdopodobnie odbyła by się ona pod koniec października.
Przy okazji z innych wieści: w listopadzie powinien ukazać się pierwszy z naszych historycznych zeszytów "Szlakiem Krucjat". W każdej chwili spodziewamy się przyznania Stowarzyszeniu statusu OPP - czekam na informację od Dojarki.

Pozdrawiam
Maciej
salps
Posty: 24
Rejestracja: 17 maja 2009, 20:35

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: salps »

Jeśli do czech jedziecie w Październiku to może my w listopadzie?
salps
Posty: 24
Rejestracja: 17 maja 2009, 20:35

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: salps »

jakoś cisza w temacie . Nie ma chętnych do integracji.Maćku może po imprezie Chwarszczańskiej roześlesz jakieś info do wszystkich szlakowiczów?
sajkotomasz
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2009, 14:03

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: sajkotomasz »

Witam Wszystkich Szlakowiczów,Maćku jak będzię potrzebna jakaś pomoc to chętnie pomogę. Oczywiście piszę się na oba wyjazdy,a pomysł jast przedni i okazja do kolejnego spotkania BRACI a okazji tych jest niewiele.Pozdrawiam Tomasz Sajko
ODPOWIEDZ